Strona główna › Kolekcja damska › Wyprzedaż › Skarpety › Skarpety Smartwool Hiking Med Crew

Skarpety Smartwool Hiking Med Crew

SMARTWOOL
Kod towaru SW130.10-130
Rozmiar: zobacz tabelę rozmiarów
Kolor:
Dostępny: 24 h
Ocena: (0) Oceń
Cena: 86.00 zł44.90 zł Ilość:

Skarpety Smartwool Hiking Medium Crew wykonana z wełny merino. Niezwykła skarpeta turystyczna zaprojektowana do umiarkowanych i trudnych wędrówek odpowiednia w każdym sezonie. Płaski szew zapewnia komfort przez cały dzień. Typ unisex.

Ci którzy kupili ten produkt, kupili również Opinie o produkcie (0)Pełny opis

Skarpety Smartwool Hiking Medium Crew wykonana z wełny merino. Niezwykła skarpeta turystyczna zaprojektowana do umiarkowanych i trudnych wędrówek odpowiednia w każdym sezonie. Płaski szew zapewnia komfort przez cały dzień. Typ unisex.

Cechy szczególne:
1) bezuciskowy ściągacz wokół łydki
2) ściągacz wspierający pracę ścięgna pod łukiem stopy
3) cieńszy splot włókien poprawiający odprowadzanie potu i ciepła wzdłuż wierzchu stopy po obu stronach
4) grubsze podbicie pod całą powierzchnią stopy w celu lepszej amortyzacji

 

Więcej informacji o wełnie merino znaleźć można w Poradniku Małego Wędrownika.

  Technologia WOW - wełna w wełnie - to dodatkowa warstwa włókien SmartWool Duroyarn w miejscach najbardziej narażonych na przecieranie. Technika ta zwiększa wytrzymałość wskazanych stref o ponad 30% bez potrzeby stosowania włókien syntetycznych (trwalszych od wełny, często jednak chłonących brzydkie zapachy). Więcej wełny to również lepsza kontrola temperatury i większy komfort użytkowania.  100% wytrzymałości.  Zawartość  wełny zwiększa trwałość, wydajność i komfort. Skarpetki z WOW lepiej transportują wilgoć i zapach.

Wełna merino stanowi skuteczną warstwę izolacyjną ogrzewającą skórę podczas mroźnych zim i ochładzającą ją w upalne lato. Każde z włókien wełny zawiera w sobie tysiące mikro-kieszonek z powietrzem, dzięki czemu wełna działa jako naturalny bufor izolujący i regulujący temperaturę bez względu na rodzaj aktywności fizycznej. Pozwala na zachowanie ciepła w mrozy i chłodu w upały, a równocześnie usuwa wilgoć z powierzchni skóry szybciej niż jakikolwiek inny materiał. Oznacza to, że wełna dłużej pozostaje sucha.

Włókna Smartwool przeciwdziałają namnażaniu się bakterii, które powodują nieprzyjemne zapachy. Dzieje się tak ponieważ włókna Smartwool przyspieszają wydalanie wilgoci oraz nie łączą się z ludzkim tłuszczem.

 

 

 

 

 

Skład: 74% wełna, 25% Nylon, 1% Elastic
Wysokość: crew
< poprzedni produkt powrót do listy produktów następny produkt >
Copyright © 2018 Pro Monte Sp. z o.o.
Design by Positive