Strona główna › Kolekcja dziecięca › Zima › Rękawice › Rękawiczki dziecięce 3 w 1 Marmot...

Rękawiczki dziecięce 3 w 1 Marmot Kid's Mitt 3-1

MARMOT
Kod towaru MAR.1656
Kolor:
Dostępny: 24 h
Ocena: (0) Oceń
Cena: 139.00 zł89.00 zł Ilość:

Rękawiczki dziecięce Marmot w systemie 3 w 1 

Ci którzy kupili ten produkt, kupili również Opinie o produkcie (0)Pełny opis

Rękawiczki dziecięce Marmot w systemie 3 w 1 
Te podwójne rękawice stanowi wysoce zaawansowany technologicznie produkt, którego celem jest dostarczenie mnóstwa ciepła. Wodoodporna tkanina MEMBRAIN® i odprowadzająca wilgoć podszewka z DriClime® zapobiegają uczuciu chłodu. Izolacja thermal R i tkanina polarowa dopełniają poczucia całodniowego komfortu.

Rekawica zewnętrzne jednopalczasta.  

 

 MemBrain ® zmniejsza wewnętrznej kondensacji przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu poprzez redukcję efektu chłodzenia spowodowane przez kondensację build-up. Przy zastosowaniu izolacji odzieży lub śpiwory, MemBrain ® chroni izolację z trudnych warunkach pogodowych.

MemBrain ® to firmowy laminat PU (poliuretanowy) Marmota. Stanowi połączenie oddychalności oraz wodoszczelności z niezwykłą wytrzymałością. Wodolubna natura laminatów PU redukuje zjawisko wewnętrznej kondensacji wilgoci, a tym samym zwiększa zakres komfortu poprzez ograniczenie efektu wyziębienia w wilgotnej odzieży.

 

Thermal R to opatentowane przez Marmota wypełnienie stworzona na bazie syntetycznych włókien poliestrowych, które ze względu na wytrzymałość i żywotność znalazły szerokie zastosowanie zarówno w śpiworach jak i całym asortymencie odzieży. Charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem izolowanego ciepła do wagi i co ważne odporne jest na wilgoć.

 

  DriClime® Moisture Management Technology
to grupa dwuskładnikowych tkanin o wyjątkowym splocie zaprojektowanych, tak aby odprowadzić wilgoć ze skóry i zapewnić skórze suchość, ciepło i wygodę. Kluczem do DriClime jest 3-wymiarowa konstrukcja materiału. Wilgoć odprowadzana jest ze skóry przez wewnętrzną część tkaniny na zewnętrzną warstwę materiału, jednocześnie rozprzestrzeniając się w całej zewnętrznej części tkaniny, aby przyspieszyć proces suszenia. DriClime nie zużywa się, ani poprzez normalną eksploatację, ani przez pranie. Pozostaje zawsze aktywny.
Materiał: 100% Nylon WR 4.8 oz/yd » 100% Nylon WR 6.8 oz/yd
Wzmocnienia: Polyurethane 0.7 mm
Podszewka: DriClime® 3-Dimentional Wicking
Ocieplenie: thermal r™
Waga (Rozm.M): 147 g
powrót do listy produktów następny produkt >
Copyright © 2018 Pro Monte Sp. z o.o.
Design by Positive