Strona główna › Kolekcja dziecięca › Wyprzedaż › Skarpety dziecięce trekingowe Nordhorn...

Skarpety dziecięce trekingowe Nordhorn Trekking Junior Long

NORDHORN wyprzedaz
Kod towaru NH3Y
Rozmiar: zobacz tabelę rozmiarów
Kolor:
Dostępny: 24 h
Ocena: (0) Oceń
Cena: 35.00 zł19.90 zł Ilość:

Skarpety Nordhorn Trekking Junior, wysokie,

Ci którzy kupili ten produkt, kupili również Opinie o produkcie (0)Pełny opis

Skarpety Nordhorn Trekking Junior, wysokie,
z Thermolite i Coolmax, Lycrą, płaski szew, podwójny dwusegmentowy ściągacz. Świetnie sprawdzą się również na stoku. Połączenie Thermolite ze znakomitą izolacją cieplną odprowadzającego  na zewnątrz wilgoć z chłodzącym Coolmaxem w strefe odprowadzania nadmiaru ciepła, gwarantuje użytkownikowi wysoki komfort.

  Coolmax - DuPont nowoczesne włókno poliestrowe. Zapewnia dobrą wentylację ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno Coolmax posiada dużą odporność na promienie UV, dzięki czemu nie rozkłada się ono stopniowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu.
Produkty wykonane z Coolmaxu zapewniają uczucie suchości i chłodzenia ciała.
   

  Thermolite ® firmy DuPont zapewnia ciepło i wygodę, nawet przy esktremalnie niskich temperaturach. Jest to lekka tkanina, która schnie 20% szybciej niż inne tkaniny izolacyjne i 50% szybciej niż bawełna. Materiały i systemy Thermolite nie tylko zapewniają doskonały komfort, ciepło i skuteczne odprowadzanie wilgoci od ciepła oraz jej wysychanie, ale również oferują lepsze właściwości fizjologiczne i użytkowe niż dostępne na rynku materiały termiczne.
   

 

 

< poprzedni produkt powrót do listy produktów następny produkt >
Copyright © 2018 Pro Monte Sp. z o.o.
Design by Positive