Strona główna › Kolekcja dziecięca › Zima - wyprzedaż › Polar dziecięcy Salewa Piko

Polar dziecięcy Salewa Piko

SALEWA wyprzedaz
Kod towaru 20044
Rozmiar: zobacz tabelę rozmiarów
Kolor:
Dostępny: 24 h
Ocena: (0) Oceń
Cena: 199.00 zł139.90 zł Ilość:

Dzięcięcy polar Salewa. Ciepła oraz miękka kurtka polarowa wykonana z Polarlite Classic, posiada dwie przednie kieszenie, regulowana w lamówce.

Ci którzy kupili ten produkt, kupili również Opinie o produkcie (0)Pełny opis

Dzięcięcy polar Salewa. Ciepła oraz miękka kurtka polarowa wykonana z Polarlite Classic, posiada dwie przednie kieszenie, regulowana w lamówce.
Można ją wpiąć do kurtki Salewa z systemem inzip np. Jabal Ptx. Rozmiar bluzy jest regulowany dzięki systemowi Growing Clothes - rosnące ubrania.

gc   
 Rosnące ubrania - Growing Clothes - z kolekcji Salewa Kids oferują praktyczną regulację rozmiaru ubrania. Długość rękawów i nogawek można regulować gumką ze stoperami umieszczoną w praktycznych kieszonkach. Regulować można również szerokość pasa, a także długość i szerokość kurtek, softshelli i polarów. W efekcie odzież "rośnie" w pełni o dwa dziecięce rozmiary. Życie i użyteczność odzieży przedłuża się w efekcie o dwa dodatkowe lata. Produkty Salewa Kids gwarantują również świetną ochronę przed wiatrem i złą pogodą. Ubrania posiadają odblaskowe detale w celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci.
 polarlite  Marka POLARLITE stała się już symbolem długoletniego doświadczenia oraz entuzjazmu projektantów Salewy w używaniu polaru przy tworzeniu swoich kolekcji. POLARLITE obejmuje produkty różnych typów (strecz, microfi ber, body-mapping, czy też tkaniny na koszule z nadrukiem). Wykorzystanie go w różnych produktach zaspakaja popyt na wysokiej jakości odzież outdoorową o szerokim zastosowaniu.
Typ: unisex
Cechy: system Growing Clothes, inzip
Materiał: Polarite Classic
< poprzedni produkt powrót do listy produktów następny produkt >
Copyright © 2018 Pro Monte Sp. z o.o.
Design by Positive