Strona główna › Kolekcja dziecięca › Wyprzedaż › Skarpety narciarskie › Skarpety narciarskie Smartwool PHD Ski...

Skarpety narciarskie Smartwool PHD Ski Light

SMARTWOOL wyprzedaz
Kod towaru SW.340
Rozmiar: zobacz tabelę rozmiarów
Kolor:
Dostępny: 24 h
Ocena: (0) Oceń
Cena: 93.00 zł59.00 zł Ilość:

Damskie skarpety narciarskie Smartwool wykonane z wełny merino.

Ci którzy kupili ten produkt, kupili również Opinie o produkcie (0)Pełny opis

Damskie skarpety narciarskie Smartwool wykonane z wełny merino.
Skarpety dzięki dodatkowemu, lekkiemu wzmocnieniu, zabezpieczają golenie. Są doskonale dopasowane, gwarantują wygodę, trwałość i wszechstronność. Wyposażone w 4-Stopniowy Fit System, który utrzymuje skarpetkę na miejscu oraz redukuje wstrząsy i obcieranie.

 

Cechy szczególne:

1) technologia WOWTM
2) czterostopniowy system dopasowania 4FitTM
3) płaskie szwy na palcach
4) strefy wentylacji
5) 73% wełna, 24% Nylon, 3% Elastic

Więcej informacji o włóknach Smartwooll można znaleźć w Poradniku Małego Wędrownika.

 

 

  Technologia WOW - wełna w wełnie - to dodatkowa warstwa włókien SmartWool Duroyarn w miejscach najbardziej narażonych na przecieranie. Technika ta zwiększa wytrzymałość wskazanych stref o ponad 30% bez potrzeby stosowania włókien syntetycznych (trwalszych od wełny, często jednak chłonących brzydkie zapachy). Więcej wełny to również lepsza kontrola temperatury i większy komfort użytkowania.  100% wytrzymałości.  Zawartość  wełny zwiększa trwałość, wydajność i komfort. Skarpetki z WOW lepiej transportują wilgoć i zapach.

Wełna merino stanowi skuteczną warstwę izolacyjną ogrzewającą skórę podczas mroźnych zim i ochładzającą ją w upalne lato. Każde z włókien wełny zawiera w sobie tysiące mikro-kieszonek z powietrzem, dzięki czemu wełna działa jako naturalny bufor izolujący i regulujący temperaturę bez względu na rodzaj aktywności fizycznej. Pozwala na zachowanie ciepła w mrozy i chłodu w upały, a równocześnie usuwa wilgoć z powierzchni skóry szybciej niż jakikolwiek inny materiał. Oznacza to, że wełna dłużej pozostaje sucha.

Włókna Smartwool przeciwdziałają namnażaniu się bakterii, które powodują nieprzyjemne zapachy. Dzieje się tak ponieważ włókna Smartwool przyspieszają wydalanie wilgoci oraz nie łączą się z ludzkim tłuszczem.

 

Skład: 73% wełna, 24% Nylon, 3% Elastic
Wysokość: podkolanówki
< poprzedni produkt powrót do listy produktów następny produkt >
Copyright © 2018 Pro Monte Sp. z o.o.
Design by Positive